CCM RBZ 240 JR

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v EXESPORT.NET

Produkt nemá žádné parametry.

Shaft - Custom Kick Point na základní řadě -->

Ač se to zdá neuvěřitelné, tak CCM opatřil hokejku základní řady technologií z té řady nejvyšší. Shaft hokejky CCM RBZ 240 juniorské je doplněn technologií Custom Kick Point, která Vám nabídne, kde si zvolit bod prohnutí hole. Stačí jen posunout spodní ruku výše nebo níže a hokejka se Vám přizpůsobí! Grip, který skvěle drží je samozřejmostí, která prostě nemůže na takovéto hokejce chybět. Na juniorské hokejce RBZ 240 naleznete zaoblenější shaft, který Vám výborně padne do ruky. Samozřejmostí je velice kvalitní grip po celé délce shaftu. , v rámečku-->     , pod 2x -->

Čepel - klasika na kterou jste zvyklí -->

Klasická čepel C.O.R. – tedy čepel plněná hustou pěnou. Na základní řadu je perfektně tuhá a odolná. CCM zamakal na přechodu čepele v shaft, který byl velice často důvodem prasknutí hole. Díky zesílení v oblasti krčku je hokejka ještě odolnější. , v rámečku -->     , pod 2x -->  Určení - pro každého, kdo si chce hru doopravdy užít -->

Amatéři, začínající, nebo hobíci, to je cílová skupina této hokejky. Hokejka CCM RBZ 240 juniorská, která splňuje základní i vyšší požadavky. Díky Custom Kick Pointu se dostává tato hokejka jistě na vrchol trhu se základními řadami. Výborná varianta, která nestojí tolik peněz, ale nabízí výborné služby. , v rámečku -->

Jsme autorizovaný prodejce hokejové výstroje a doplňků Reebok/CCM pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také garanci nákupu originálních produktů Reebok/CCM z oficiální distribuční sítě pro ČR, Evropu.

X-GARANCE 100% spokojenosti je služba, kterou jsme zavedli v roce 2015 a můžete ji využít u nákupu jakéhokoliv produktu na X-HOKEJ.cz. Záleží nám na Vaší spokojenosti a tak jsme zařadili mezi naše služby možnost vrácení Vámi nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit či vrátit z jakéhokoliv důvodu, stačí nám dát vědět a my se o vše postaráme. K Vám domů dorazí kurýr, zboží si vyzvedne a odveze zpět k nám. Vy nemáte žádné starosti, o vše se postaráme my a na naše náklady. Nákupem na X-HOKEJ.cz tak neriskujete vůbec nic. Více o službě X-GARANCE.

Technologie Custom Kick Point - dovolí si u hokejky zvolit místo, kde se bude prohýbat

Klasická C.O.R. čepel

Skvělý design

Nemá    Ideální hokejka pro začátečníky, nebo pokročilé hobíky, kteří chtějí přejít na kompozitovou hokejku. Výborná shaft, který má novou technologii Custom Kick Point, což mě osobně hodně překvapuje. Moc hezké zpracování a dlouhá životnost, to jsou hlavní znaky hokejky, která jistě najde využití i u Vás.

Rady, tipy a další zajímavé informace o brankářské výstroji se dozvíte na našem blogu.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v EXESPORT.NET

• Hokejka CCM RBZ 240 je základním modelem nové řady RBZ pro sezonu 2015/2016. Přesto, že se jedná o základní model, naleznete na něm technologii z top modelu tzv. Custom Kick Point. O co se jedná? Koukněte na naší videorecenzi

Zobrazit video recenzi